Wrocław: Zwłoki w piwnicy na Kluczborskiej. Policja prosi o pomoc

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-09-27 11:39
A|A|A

fot. archiwum radiowrocław.pl

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin proszą wrocławian o pomoc. Właśnie prowadzą czynności identyfikacyjne związane ze znalezieniem w dniu 18 września 2016 roku w piwnicy budynku przy ul. Kluczborskiej we Wrocławiu zwłok nieznanego mężczyzny:

Mężczyzna w wieku z wyglądu około 50 – 60 lat, tęższej budowy ciała, włosy koloru siwego, na twarzy zarost – siwe wąsy, ubrany w koszulkę koloru granatowego w białe kropki, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, skarpety koloru czerwonego, buty koloru czarnego zapinane na rzepy, pasek z klamrą koloru czarnego z napisem ASM CAWEIS.

W sprawie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.  

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do identyfikacji opisanego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Ołbin osobiście bądź telefonicznie pod nr tel. (71) 340 – 44 – 34, lub (71) 340 – 43 – 06 (nr całodobowy).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama