Wrocławski Salon Maturzystów na Politechnice Wrocławskiej

Informacja prasowa | Utworzono: 2016-09-27 21:14
A|A|A

zdj. ilustracyjne z arch. Radia Wrocław

Salon Maturzystów potrwa dwa dni, a spotkania z ekspertami i przedstawicielami uczelni zaplanowano w Centrum Kongresowym PWr (budynek D-20). Pierwszy wykład rozpocznie się o godz. 8.45.

W programie imprezy znalazły się m.in. spotkania z ekspertami wrocławskiej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Nie tylko podpowiedzą oni o sposobach przygotowania do matury z poszczególnych przedmiotów, ale także zwrócą uwagę na to, jakich błędów podczas nauki unikać. Przedstawią też obowiązki i prawa przyszłorocznych maturzystów.

Zaplanowano także cykl prelekcji na temat zasad rekrutacji na uczelnie z całego regionu, w tym m.in. na Politechnikę Wrocławską. Z ofertą edukacyjną dolnośląskich szkół wyższych będzie można zapoznać się także na rozstawionych stoiskach promocyjnych.

Dwudniowe spotkanie na Politechnice Wrocławskiej jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej, w ramach której w największych ośrodkach akademickich w Polsce organizowane są podobne wydarzenia. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama