Radio Wrocław Kultura DAB+ Film i serial (SŁUCHAJ od 16.00)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2016-09-30 15:55 | Zmodyfikowano: 2016-09-30 15:55
A|A|A

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

Na początek programu Małgorzata Wala z Film Produkcja, polskiego współproducenta “Unfinished”, filmu fabularnego, który przez ostanie dwa tygodnie był kręcony we Wrocławiu. Opowie o pierwszej koreańskiej produkcji ulokowanej w stolicy dolnego śląska, która kolejny raz, po "Moście szpiegów" Stevena Spielberga, stała się dla filmowców Berlinem.

Po godzinie 17:15 tradycyjnie goście Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Agnieszka Kubera, przedstawicielka Kina Nowe Horyzonty, przedstawi nadchodzące premiery. Możliwe, że uchyli rąbka tajemnicy, jak przebiega proces selekcji. Możemy spodziewać się również relacji z 41 Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Przed 18:00 Klaudia Małota, która na co dzień pracuję w dystrybucji filmowej Hagi Film, zaprosi na coponiedziałkowy Dyskusyjny Klub Filmowy we wrocławskim DCFie. Porozmawiamy o zmianach w formule, repertuarze i planach na przyszłość.

Na koniec seriale - nietypowo po 18, gdyż od 19:00 transmisja koncertu Fisz/Emade/Waglewski z Sali Koncertowej Radia Wrocław. Michał Hernes opowie o spotkaniu z Jonathanem Nolanem, którego najnowsza produkcja “Westworld” zadebiutuje na małych ekranach już 3 października. Jest to okazja do dłuższej rozmowy, nie tylko o jednej z najbardziej oczekiwanych premier 2016 roku, ale o głębszej tematyce inspirującej całą producentką ekipę współpracującą od lat - Jonathana Nolana, J. J. Abramsa i Brayana Burka - czyli sztucznej inteligencji.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama