Policjanci zabezpieczyli blisko 16 kilogramów narkotyków

z informacji prasowych | Utworzono: 2016-09-30 21:32 | Zmodyfikowano: 2016-09-30 21:32
A|A|A

Policjanci z Lwówka Śląskiego wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz policjantami z Lubania, w trakcie realizacji działań skierowanych przeciwko procederowi handlu środkami odurzającymi, zabezpieczyli susz marihuany w ilości, która pozwoliłaby na uzyskanie w wyniku porcjowania ponad 78 tysięcy porcji tego środka odurzającego o wartości czarnorynkowej ponad 630 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło 29 września br. na terenie Lubania. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 38 – letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu zabezpieczono oprócz marihuany metamfetaminę, z której można by było uzyskać blisko 400 porcji narkotyku, a także 86 gramów kokainy i 134 gramy morfiny. Łącznie ujawniono 16 kilogramów środków odurzających. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli też elektroniczne wagi służące do porcjowania.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama