Wrocław: Tu będą utrudnienia w ruchu

z informacji prasowych | Utworzono: 2016-10-08 13:30 | Zmodyfikowano: 2016-10-07 20:00
A|A|A

PEŁCZYŃSKA - RUCH WAHADŁOWY PODCZAS WEEKENDU

Przypominamy o kontynuacji robót drogowych w ul. Pełczyńskiej - odbudowa nawierzchni jezdni - i wprowadzeniu ruchu wahadłowego na kolejnym odcinku od Kominiarskiej do Tymiankowej.

OD NOCY 7/8 DO NOCY 9/10 ZAJĘTY POD ROBOTY DROGOWE BĘDZIE PAS LEWY A PRZEJAZD W TRYBIE WAHADŁOWYM ODBYWAŁ SIĘ BĘDZIE PASEM PRAWYM.

Podczas kolejnych weekendów prace będą kontynuowane.

MOST ZWIERZYNIECKI / UL. MICKIEWICZA - LOKALNE UTRUDNIENIA W JEZDNI I WYŁĄCZENIE TOROWISKA

Przypominamy również o kontynuacji prac torowych W NOCY Z 7/8 PAŹDZIERNIKA - wymiana krzyżownic na zjeździe z mostu w ul. Mickiewicza.

W godzinach 23.00 - 8.00 nie będą na tym odcinku kursowały tramwaje 1,2,4,10 a kierowcy napotkają na miejscowe wygrodzenia.

RZEŹNICZA - ZAMKNIĘCIE ULICY

W DNIACH 10 - 22.10 ZAMKNIĘTA DLA RUCHU BĘDZIE ULICA RZEŹNICZA dla potrzeb wykonania robót sieciowych (budowa przyłączy) przy biurowcu Green River pod nr 16.

Objazd od strony Nowego Światu został poprowadzony ulicami: Łazienną, Malarską, Odrzańską, Św. Elżbiety i Kiełbaśniczą. Aby umożliwić objazd od strony ul. Św. Mikołaja, na czas prowadzonych robót na ul. Kiełbaśniczej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

ZAKAZ PARKOWANIA związany z renowacją oznakowania poziomego NA ULICACH KIEŁBAŚNICZEJ, ŁAZIENNEJ I NOŻOWNICZEJ W DNIU 7.10.

Planowane na dzisiaj prace przy renowacji oznakowania na KIEŁBAŚNICZEJ I ŁAZIENNEJ z uwagi na ciągłe opady deszczu zostały przełożone NA JUTRO, TJ. 7.10

Oznacza to, iż W DNIU 7.10 na wspomnianych ulicach NADAL OBOWIĄZUJĄ ZAKAZY POSTOJU I PARKOWANIA. Na jutro zaplanowano również renowację oznakowania na NOŻOWNICZEJ OD WIĘZIENNEJ DO ŁACIARSKIEJ więc na tej ulicy również W DNIU JUTRZEJSZYM NIE WOLNO PARKOWAĆ.

LOKALNE UTRUDNIENIA NA ULICY CYBULSKIEGO - REALIZACJA PROJEKTU WBO 2015

W związku z rozpoczęciem wdrażania projektu uspokajania ruchu na ulicy Cybulskiego, na całym odcinku występowały będą czasowe i lokalne utrudnienia w ruchu spowodowane:

- reorganizacją parkowania
- budową dwóch progów spowalniających
- zredukowaniem szerokości jezdni do 5m
- wyznaczeniem dodatkowych przejść dla pieszych .

Prace potrwają do końca października.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama