DRJ – 2. Świdnicki Festiwal Filmowy SPEKTRUM

Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-11-10 20:10 | Zmodyfikowano: 2016-11-10 20:10
A|A|A

Tym razem organizatorzy chcą zaprezentować publiczności kilka premier a także pokazów przedpremierowych. Na miejscu porozmawiamy z organizatorami i filmowcami.

 
   

O festiwalu rozmawialiśmy w piątkowym paśmie What's in the box? DAB + Film z dyrektorem artystycznym Lechem Molińskim i dyrektorem festiwalu Pawłem Kosuniem: 

Oprócz filmów, czy warsztatów, będą także spotkania z aktorami i reżyserami, wyjawia dyrektor artystyczny Spektrum Lech Moliński:

Podczas II edycji imprezy zaprezentowane publiczności zostaną przedpremierowe i premierowe pokazy filmów, spotkania z twórcami czy warsztaty filmowe.

Wśród prezentowanych filmów znajdzie się m.in. „Ederly” Piotra Dumały – faworyt publiczności podczas tegorocznego T-Mobile Nowe Horyzonty i zwycięzca konkursu „Inne Spojrzenie” podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, dodaje Moliński, dyrektor artystyczny Spektrum:

2. edycja Świdnickiego Festiwalu Filmowego SPEKTRUM odbędzie się między 9 a 13 listopada.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama