Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (31.10-6.11)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2016-10-30 16:55 | Zmodyfikowano: 2016-10-30 16:55
A|A|A

fot. RST Półmaraton Świdnicki

Tych, którzy chcieliby zmierzyć się z ponad 21-kilometrowym dystansem, zapraszamy na Przedgórze Sudeckie. W sobotę 5.11 rozegrany zostanie 2. Półmaraton Świdnicki. Po udanym ubiegłorocznym debiucie organizatorzy zwiększyli limit uczestników do 1500 biegaczy. Jest jeszcze niewielka szansa na zapisy w dniu zawodów. Bieg wystartuje o godz. 11.00 z Rynku w Świdnicy. Meta na stadionie tamtejszego OSIR-u. Imprezie głównej towarzyszyć będzie bieg na 5 kilometrów oraz zmagania najmłodszych i rywalizacja nordic walking.

W sobotę w Witostowicach k.Strzelina rozegrany zostanie 1. Bieg charytatywny - Tuzin dla Olka. Uczestnicy pobiegną na 12-kilometrowym dystansie. Crossowa trasa prowadzi głównie duktami leśnymi po Wzgórzach Strzelińskich. Trwają zapisy. - Cała kwota z wpisowego od biegaczy zostanie przeznaczona na akcję leczenia chorego na białaczkę Olka Bilińskiego z Ziębic - mówi Jacek Szpunt z Fundacji Dwa Światy, organizator Biegu Tuzin dla Olka:

Tego samego dnia, czyli 5.11 na tradycyjne wspólne bieganie we Wrocławiu zaprasza stowarzyszenie Parkrun. Jak zwykle będzie to bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu. Start i meta są zlokalizowane na wałach koło Jazu Opatowickiego i Wyspy Opatowickiej, tuż przy ulicy Braci Gierymskich. Trasa biegu prowadzi koroną wałów między Jazem Opatowickim a Mostem Zwierzynieckim. Start w sobotę o godz. 9.00. Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji oraz przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Szczegóły na www.parkrun.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama