Nie ma większych utrudnień na dolnośląskich drogach

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-11-01 15:30
A|A|A

Na małe utrudnienia napotkacie na A4 przy Punkcie Poboru Opłat w Karwianach zarówno w stronę Opola, jak i Wrocławia. Nie ma już natomiast kłopotów na trasie 94 pomiędzy Wrocławiem i Oławą.

Wciąż spory ruch na ulicach dojazdowych do największych dolnośląskich nekropoli. Na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu już po największym oblężeniu. Po 15-tej zakończyła się msza święta, to właśnie wtedy nekropolię zaczęło opuszczać najwięcej osób. Z parkingów pomaga wyjechać policja.

Funkcjonariusze stoją też na przejściach dla pieszych i przy przystankach. Przypominamy, że MPK uruchomiło specjalne linie tramwajowe oznaczone literą "E". Z nekropolii przy Osobowickiej odjeżdżają co minutę.

Ulica Osobowicka od Mostu Milenijnego do Mostu Osobowickiego wciąż jest zamknięta.

Nie ma też większych utrudnień przy drugim największym cmentarzu we Wrocławiu na Grabiszynku. Korkuje się minimalnie Hallera od centrum i Grabiszyńska do Hallera. Dalej Grabiszyńska od Ostrowskiego jest przejezdna tylko dla komunikacji miejskiej i taksówek.

Do godziny 20-tej będą obowiązywać zmienione zasady ruchu przy Cmentarzu Komunalnym w Legnicy. Największe korki teraz w Legnicy na Wrocławskiej.

W Jeleniej Górze na niektórych ulicach przy cmentarzach do wieczora obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy. Lewej strona jezdni od ul. Mickiewicza została wyłączona z możliwości zatrzymywania się pojazdów do ul. Wyspiańskiego. Na całej ulicy ul.Sudeckiej także zakaz zatrzymywania się i postoju.

I jeszcze jesteśmy w Bogatyni. Ulica Kurzańska jest zamknięta dla ruchu kołowego, a wjazd na parking przy cmentarzu jest możliwy tylko dla osób niepełnosprawnych. Natomiast wyjazd odbywa się drogą wzdłuż cmentarza i dalej do obwodnicy. Korki przy dojeździe do Kurzańskiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama