Od piątku na polskich drogach zginęło 38 osób

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-11-01 17:30
A|A|A

W ramach akcji Znicz 2016 nad bezpieczeństwem Polaków czuwa prawie 20 tysięcy funkcjonariuszy.

Dolnośląscy kierowcy dziś spisują się bardzo dobrze. W regionie doszło do jednego wypadku. Przez dwie godziny zablokowana była droga 94 w Groblicach.

Teraz po trasach województwa jeździ się bardzo sprawnie. Spowolnienia występują w trzech miejscach. Na 8-mce w Jordanowie do Wrocławia, na 94 między Brzegiem i Oławą i na tej samej drodze w Leśnicy.

Coraz mniejszy ruch przy dolnośląskich nekropoliach. Na utrudnienia natrafimy jeszcze we Wrocławiu. Korkują się wyjazdy z parkingów przy cmentarzach na Osobowicach i Grabiszynku. Zatłoczone wciąż Osobowicka, Obronicka, Grabiszyńska, Hallera, Ostrowskiego.

W Legnicy nieco większy ruch niż zwykle na Wrocławskiej. W pozostałych największych miastach regionu bez większych utrudnień.

Pogoda niestety nie sprzyja zmotoryzowanym. W najbliższych godzinach można się spodziewać przelotnych opadów deszczu. Zachowajmy szczególną ostrożność.

Dzięki aplikacji Radia Wrocław - RW DROGI - możecie innych uczestników ruchu informować o sytuacji na drogach. Do Waszej dyspozycji też telefon drogowy 71 339 33 55.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama