Od piątku na polskich drogach zginęło 38 osób

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-11-01 17:30
A|A|A

W ramach akcji Znicz 2016 nad bezpieczeństwem Polaków czuwa prawie 20 tysięcy funkcjonariuszy.

Dolnośląscy kierowcy dziś spisują się bardzo dobrze. W regionie doszło do jednego wypadku. Przez dwie godziny zablokowana była droga 94 w Groblicach.

Teraz po trasach województwa jeździ się bardzo sprawnie. Spowolnienia występują w trzech miejscach. Na 8-mce w Jordanowie do Wrocławia, na 94 między Brzegiem i Oławą i na tej samej drodze w Leśnicy.

Coraz mniejszy ruch przy dolnośląskich nekropoliach. Na utrudnienia natrafimy jeszcze we Wrocławiu. Korkują się wyjazdy z parkingów przy cmentarzach na Osobowicach i Grabiszynku. Zatłoczone wciąż Osobowicka, Obronicka, Grabiszyńska, Hallera, Ostrowskiego.

W Legnicy nieco większy ruch niż zwykle na Wrocławskiej. W pozostałych największych miastach regionu bez większych utrudnień.

Pogoda niestety nie sprzyja zmotoryzowanym. W najbliższych godzinach można się spodziewać przelotnych opadów deszczu. Zachowajmy szczególną ostrożność.

Dzięki aplikacji Radia Wrocław - RW DROGI - możecie innych uczestników ruchu informować o sytuacji na drogach. Do Waszej dyspozycji też telefon drogowy 71 339 33 55.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama