Stadion Miedzi Legnica na poziomie ekstraklasy

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-11-02 11:05 | Zmodyfikowano: 2016-11-02 10:41
A|A|A

Kolejny dolnośląski stadion będzie spełniać wymogi piłkarskiej ekstraklasy. Po obiektach we Wrocławiu i Lubinie do elitarnego grona dołączy w lipcu stadion Miedzi Legnica. W najbliższych dniach zakończą się prace przy instalacji podgrzewanej murawy, w lipcu trybuny zostaną w pełni zadaszone. Zainteresowanie futbolem w Legnicy jest spore. Na ostatnie mecze pierwszej ligi fani wykupili wszystkie bilety, niestety obiekt nie był wypełniony w pełni kibicami. Dlaczego? Na to pytania odpowiada prezes Miedzi Martyna Pajączek.

Kosz remontu całego stadionu pochłonie ponad 5,5 miliona złotych. Miedź jeszcze w tym sezonie zamierza włączyć się do walki o ekstraklasę.

Wielkie zmiany na piłkarskim stadionie przy Orła Białego w Legnicy. - Mamy sportowo aspiracje związane z grą w ekstraklasie. Chcemy nie tylko spełnić warunki licencyjne ale zadbać też o naszych fanów - mówi Tomasz Brusiło z Miedzi.

Po przeprowadzonym remoncie stadion Miedzi będzie spełniać wymogi licencyjne ekstraklasy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama