Niedzielne Poranki we WRO (SPRAWDŹ)

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-11-06 08:32 | Zmodyfikowano: 2016-11-06 08:32
A|A|A

Niedziela, 06.11.2016, 12:30

Co wysiedzi kura?

Podczas najbliższego Niedzielnego Poranka we WRO, za sprawą wyjątkowego zestawu animacji ukraińskich, na ekranie zagości cała paleta barw, a folklor i tradycja pomiesza się z niezwykłą fantazją. Seria oryginalnych kreskówek - wesołych, kolorowych i edukacyjnych, to kolejny program prezentujący różnorodny dorobek naszych wschodnich sąsiadów.

Filmy ukraińskich animatorów przypadną do gustu każdemu, kto szuka w nich nie tylko pięknych i różnorodnych obrazów (tych nie zabraknie), ale też wartkiej, wesołej akcji, zaskakujących pomysłów i sporej dawki humoru. Na niektórych filmach wychowywało się już kilka pokoleń, kilka nowszych to z kolei humorystyczne perypetie zwierząt leśnych i domowych.

Sporo wrażeń, śmiechu i zabawy gwarantowane, a po projekcji, jak co tydzień, na uczestników czekają autorskie, inspirowane animacjami, działania warsztatowe.

Program:

Co się tam w lesie nie dzieje?!

Trzy historie, jakie potrafią się przytrafić zamieszkującym las zwierzątkom, choć nigdy byście ich nie wymyślili.

Kura wysiadująca wszystko

Dosłownie. Nasza kura strasznie lubi swoje zadanie i doprawdy, jest jej wszystko jedno, co wysiedzi. A z tego, co aktualnie wysiaduje, wynikają oczywiście przezabawne perypetie.

Trzech Panów na jarmarku

Poznajcie trzech grubasków-obiboków i ich jarmarczne pomysły! Nawet jak na warunki jarmarku, nasi bohaterowie to niezwykle żywiołowe zjawisko.

Trzech Panów gospodaruje

Choć może byłoby lepiej, gdyby tego nie robili... Dlaczego? Zobaczcie sami!

WSTĘP WOLNY

Centrum Sztuki WRO, Widok 7, Wrocław | wrocenter.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama