AZ Supra Brokers Wrocław powalczyć dziś w Piotrkowie Trybunalskim

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-11-16 09:10 | Zmodyfikowano: 2016-11-16 09:10
A|A|A

fot. Marta Panasz

Zespół kierowany przez Józefa Tracza czeka ciężkie zadanie, bo gospodarze zmontowali niezwykle mocną ekipę, co udowodnili w pierwszych dwóch meczach. Wrocławianie wierzą jednak, że uda się odnieść inauguracyjną wygraną w tym sezonie.

W zapasach kobiet w kategoriach 48 i 69 kg ekipa z Piotrkowa dysponuje jednak niezwykle silnymi Bułgarkami. Zarówno Miglena Selishka i Taybe Yusein powinny wygrać swoje walki. W stylu klasycznym może dojść do ciekawego pojedynku w kat. 66 kg. Marcin Bernatek z AKS-u zmierzy się z Dawidem Karecińskim z Wrocławia. Spotka się wicemistrzem z mistrzem kraju. Będzie to rewanż za ostanie mistrzostwa Polski.

W kat. 85 kg prawdopodobnie dojdzie do pojedynku Dawida Klimka z AZ Supra z Michałem Królem. Faworytem jest Dawid, brązowy medalista młodzieżowych mistrzostw Europy i aktualny wicemistrz kraju, ale piąty zawodnik mistrzostw Polski łatwo się nie podda.

Decydujący o wyniku może być styl wolny, gdzie na papierze silniejszą „trójkę” mają gospodarze z Marcinem Majką, wicemistrzem Polski na czele. To tylko jednak rozważania. Wszystko zweryfikuje mata.

Początek spotkania o 18.00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama