Pewna wygrana piłkarzy Chrobrego Głogów

Robert Skrzyński | Utworzono: 2016-11-18 20:20

W pierwszym meczu 18. kolejki 1. ligi piłkarskiej Chrobry Głogów wygrał ze Stomilem Olsztyn 3:0.

Początek meczu nie dostarczył wielu emocji. Po pół godzinie gry Chrobry zdobył prowadzenie. Po błędzie obrońców Stomilu do siatki trafił Mateusz Machaj.

Chrobry pilnował rezultatu i szukał okazji do zdobycia kolejnych goli. W 57 minucie do siatki trafił Karol Danielak.

Na tym jednak nie koniec. W 71. minucie błąd bramkarza Stomilu wykorzystał Łukasz Szczepaniak ustalając wynik spotkania na 3:0.

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 3:0 (1:0)

Mateusz Machaj 31, Karol Danielak 57, Łukasz Szczepaniak 71

Chrobry: Karol Szymański - Michał Ilków-Gołąb, Seweryn Michalski, Michał Michalec, Kamil Szubertowski - Dominik Kościelniak (46' Karol Danielak), Bartosz Kwiecień (78' Maksymilian Rozwandowicz), Sebastian Bonecki, Mateusz Machaj (70' Bartosz Machaj), Łukasz Szczepaniak - Paweł Wojciechowski.