W Karnonoszach zima [WIDEO]

| Utworzono: 2016-11-28 09:45
A|A|A

Na początek najświeższa, poranna prognoza pogody z IMGW:

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni, lokalnie powodujący zawieje śnieżne. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) przelotne opady śniegu. Temperatura od -11°C do -8°C. Wiatr od 60 km/h do 75 km/h, w porywach do 100 km/h, północny i północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Warunki biometeorologiczne: obojętne.

Dziś o godz. 9.00 najzimniej było na Śnieżce (- 11 stopni). W Szczawnie Zdroju zanotowano - 3 stopnie, a w Jeleniej Górze - 2 stopnie. Najcieplej było we Wrocławiu (+ 1).

A tymczasem wczoraj w Karpaczu... (film opublikował na Facebooku Mirosław Rzepisko)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama