WIELKA UCIECZKA DZIADKA

Dagmara Chojnacka, Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-12-14 11:03 | Zmodyfikowano: 2016-12-14 11:03
A|A|A

Leć, leć w przestworza!

Kiedy Dziadek się zestarzał, zaczęła zawodzić go pamięć. Myślał, że nadal trwa druga wojna światowa, a on jest asem przestworzy Królewskich Sił Powietrznych.

Dlatego kiedy musiał zamieszkać w domu spokojnej starości „Zmierzch Życia”, czuł się jak w obozie jenieckim. Postanowił stamtąd uciec. W misterny plan wtajemniczył tylko swojego ukochanego wnuka.
Czy uda im się przechytrzyć przebiegłą siostrę przełożoną pannę Wieprzyk?

Czy zdołają umknąć przed jej podejrzanym personelem medycznym?

Nie trać ani chwili! Startuj!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Zuz
2016-12-20 20:16:41
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: -4
Tłumaczenie mistrz!!
~Matt
2016-12-19 13:53:04
z adresu IP: (83.6.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nietuzinkowa opowieść w rewelacyjnym tłumaczeni !!! Polecam !
~ART
2016-12-18 19:19:41
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 2
Świetne recenzje, na Dagmarę i Krzysztofa zawsze można liczyć !
~An Malin
2016-12-15 05:50:25
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 7
Też bardzo lubię te książki. A jeszcze bardziej audycje pani Dagmary Chojnackiej. I głos Krzysztofa Majewskiego. Są the best. !
~Tata trojaczków
2016-12-14 23:38:41
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jako ojciec trojaczków także w całej mocy mego rodzicielskiego autorytetu polecam zwłaszcza tę książkę. A z takiego obozu sam bym uciekał, jak Dziadek. Brawo (Y)
~Karo
2016-12-14 22:06:32
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Książka rewelacja! :) Brawurowa ucieczka z domu starców, wielka zagadka i spektakularne manewry myśliwcem Spitfire! Wspaniała przygoda, a ponadto wzruszająca historia niezwykle silnej więzi między chłopcem i jego dziadkiem. Tego nie można przegapić! A tu równie świetna audycja i zachęcająca rekomendacja! Będę czekać na kolejne :)
~Elvi
2016-12-14 16:25:25
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 8
Walliamsa wszystkie książki kocham nieprzytomnie i zawsze czekam na kolejne, tym razem O dziadku pisarza, historia zachwyciła i chwyciła za serce, juz kupiłam dodatkowe 2 na prezenty.
~Mamuśka
2016-12-14 16:13:02
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jeden z naszych najukochańszych autorów :) Kurka pięknie wydaje
~Aśka
2016-12-14 15:52:54
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 11
Od lat moja ulubiona audycja :) Nie zawiodłam się na żadnej książce!
NA ANTENIE
MichałKazulo
Michał Kazulo
 18:00 - 22:00
Retro party
Zapraszam