Debata samorządowa w Radiu Wrocław (POSŁUCHAJCIE)

Tomasz Duda | Utworzono: 2016-12-19 21:17 | Zmodyfikowano: 2016-12-19 21:17
A|A|A

fot. Krzysztof Majewski

Rozmawialiśmy o ostatnich wydarzeniach w Sejmie - od piątku cześć opozycji blokuje mównicę sejmową w akcie protestu. To dobrze dla demokracji i parlamentaryzmu? Zapytaliśmy o to zaproszonych polityków.

CZYTAJ TEŻ: Kryzys w Sejmie: Komentarze dolnośląskich polityków

Gości pytaliśmy też o Europejską Stolicę Kultury. Według danych magistratu, w wydarzeniach wzięło udział ponad 5 mln uczestników - a to jeszcze nie ostateczne dane. 

W debacie udział wzięli:

  • Robert Grzechnik - Partia WOLNOŚĆ
  • Marek Dyduch - Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Patryk Wild - Bezpartyjni Samorządowcy
  • Robert Adach - Dolnośląski Ruch Samorządowy
  • Łukasz Olbert - Prawo i Sprawiedziliwość

 POSŁUCHAJCIE:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Zdzichu
2017-01-09 14:49:24
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: 2
Panie Adach niech pan w radio powie w jaki sposób odwołaliście przewodniczącego rady? Tego Pana nie da się słuchać!
~Rychu
2017-01-09 14:41:18
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: 0
Adach mistrz demagogii i populizmu. Ludzie zobaczcie jak się zachowywał i robił Adach jak był Starostą Trzebnickim. Kolesiostwo układy i układziki, i zobaczcie jak się zachowuje na obradach Sesji Powiatu Trzebnickiego!
~Marcin
2016-12-21 07:29:58
z adresu IP: (84.147.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pan z Wolności chyba najrozsądniej mówił. Brakuje takich ludzi w sejmie.
~janusz
2016-12-20 14:33:26
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: 5
dobra debata, szkoda, że niektórzy prawią komunały i straszą czołgami, ale też tego można posłuchać, szkoda tylko, że jak dzisiejsza opozycja była przy władzy wcale się z ówczesną opozycją nie liczyła - zapomniał wół jak cielakiem był. Rzeczowo mówili Wild i Grzechnik Ta debata to coś stałego czy tylko przy okazji wydarzeń w Semie?
~Zielone Jabłuszko
2016-12-20 13:12:07
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Oby takich debat na antenie radia było więcej! (Pan z Wolności ma bardzo intrygujący głos ;))
~Mlodzi vs Starzy
2016-12-20 10:54:21
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oczywiście Dyduch i Adach wciskają propagandowe kity ( o zagranicznych mediach itd. które łatwo zweryfikować), o tym, że przygotowana była scena nie ma znaczenia, broniąc swoich kolesi i koryta. A jeszcze to odwołanie od faszyzmu. Straszenie czołgami. Kazania ex catedra. Obrzydliwe. Brawo panowie Grzechnik i Wild. Spokojnie, rzeczowo. Dobrze, że pojawia się nowe, nieskażone komuną pokolenie polityków, powodzenia!
~Wyborca
2016-12-20 08:57:32
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 7
Przy klasycznym bełkocie i zrzucaniu winny na siebie , najlepiej i najbardziej rozsądnie mówił Pan z partii Wolność - Robert Grzechnik !!!
~Antykomuna
2016-12-20 08:41:01
z adresu IP: (94.42.xxx.xxx)
Ocena: 7
Weź Dyduch się pod rękę z Cyrulem i obierzcie kierunek: ŚMIETNIK HISTORII. Sam też jedziesz non stop na kredytach chwilówkach?
~Wyborca
2016-12-20 08:29:05
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 5
Ten z partii Wolność dobrze gadał.
~Trzebniczanin
2016-12-20 08:09:53
z adresu IP: (213.199.xxx.xxx)
Ocena: 8
A ja myślałem, że pan Adach zawsze reprezentował PO a tu taka ucieczka do jakiegoś "ruchu" żenada proszę pana za grosz poczucia przyzwoitości wobec wyborców.
~Architekt
2016-12-20 07:48:30
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ze względu na bałagan w sejmie słuchałem wczoraj dwóch debat w radiu Wrocław i w tej wieczornej poziom merytoryczny jak i kultura były na wyższym poziomie. Moze wyższy poziom merytoryczny wynika to z tego, że uczestnicy mieli o te kilkanaście godzin więcej na przygotowanie się.
NA ANTENIE