Hiszpański piłkarz wraca do Miedzi Legnica

Piotr Pietraszek/miedzlegnica.eu | Utworzono: 2016-12-23 19:38 | Zmodyfikowano: 2016-12-23 19:38
A|A|A

Hiszpan do Miedzi wraca po roku przerwy. Marcos García Barreno, bardziej znany jako „Marquitos”, wcześniej występował m.in. w Villarrealu, Realu Sociedad oraz Real Valladolid. Do Legnicy trafił jesienią 2015 roku. Zagrał wtedy w 10 meczach ligowych Miedzi, w których strzelił 3 bramki i zaliczył 3 asysty, będąc jednym z liderów zespołu. Sezon dokończył w ekstraklasowym Górniku Łęczna. W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek Marquitos występował w bułgarskiej ekstraklasie w barwach Beroje Stara Zagora, gdzie zagrał jednak tylko w trzech meczach.

Lewonożny piłkarz zdecydował się na powrót do Legnicy, gdzie ma pomóc drużynie Ryszarda Tarasiewicza w walce o awans do ekstraklasy. Hiszpański skrzydłowy przeszedł pomyślnie badania medyczne i podpisał z Miedzią półroczny kontrakt, zawierający klauzulę automatycznego przedłużenia w przypadku awansu do Ekstraklasy.

– Cieszę się, że ten zawodnik do nas wrócił. W rozmowach przyznał, że ponownie wybrał Miedź, bo to klub, w którym w ostatnim czasie czuł się zdecydowanie najlepiej. Znamy doskonale jego możliwości – w ofensywie da Miedzi jeszcze więcej atutów i pomoże w realizacji naszych celów – powiedział Andrzej Dadełło, właściciel legnickiego klubu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama