Charytatywny turniej piłkarski w Świdnicy

Robert Skrzyński, mat.prasowe | Utworzono: 2016-12-28 20:45
A|A|A

Fundacja Wspierania Sportu „Łączy nas Football” po raz piąty zorganizuje Charytatywny Halowy Turniej Piłkarski w Świdnicy. Wydarzenie z udziałem gwiazd sportu zaplanowano na 8 stycznia, początek imprezy w hali na Zawiszowie o 15.

Tym razem cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację ciężko chorych dzieciaków: Gracjana ze Świdnicy, Antosi ze Szczawna-Zdrój oraz Gai z Lubina. W zmaganiach piłkarskich zobaczymy na boisku zespoły Polonii-Stali Świdnica, Górnika Wałbrzych, Zagłębia Lubin, oldbojów Lecha Poznań, JAKO Fighter Team oraz reprezentację Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

Oprócz zmagań sportowych przeprowadzone zostaną licytacje wielu koszulek z autografami najlepszych polskich piłkarzy. Cegiełka o wartości 10 złotych będzie wstępem na turniej.

W ubiegłym roku udało się zebrać blisko 28 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację Emilki ze Świdnicy, Maciusia z Grodziszcza i Mikołaja z Witkowa. Co roku impreza przyciągała do Świdnicy znanych piłkarzy i nie tylko. W ciągu ostatnich czterech lat kibicom zaprezentowali się m.in: siatkarz Łukasz Kadziewicz, młociarz Paweł Fajdek, bokserzy Mariusz Wach, Mateusz Masternak i Piotr Wilczewski, piłkarze: Janusz Gol, Arkadiusz Piech, Fabian Pawela, Remigiusz Jezierski, Arkadiusz Błąd, Krzysztof Wołczek, Wojciech Grzyb, Kornel Osyra, Patryk Tuszyński i Mateusz Piątkowski.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama