Jelenia Góra: Tragedia w sylwestrową noc. Nie żyją dwie nastolatki - Radio Wrocław

Jelenia Góra: Tragedia w sylwestrową noc. Nie żyją dwie nastolatki

Piotr Kaszuwara
| 9 lat temu, 2017-01-01, 08:00
Jelenia Góra: Tragedia w sylwestrową noc. Nie żyją dwie nastolatki - fot. jelonka.com
fot. jelonka.com

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w noc sylwestrową w Jeleniej Górze przy ul. Sobieskiego. 30-latek z Ukrainy kilka minut przed północą śmiertelnie potrącił dwie dziewczyny: 14 i 16-latkę. Jak ustalili policjanci, mężczyzna kierujący jeepem grand cherokee nagle zjechał na chodnik i uderzył piesze. Auto przebiło barierki i wpadło do rzeki. Dwie nastolatki zginęły na miejscu, a pasażerka jeepa została ranna. Jak wynika z naszych informacji, nadal w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

Ukrainiec kierujący pojazdem był nietrzeźwy. Okoliczności zdarzenia bada policja.

zdjęcia: Jelonka.com


Komentarze (2)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~pit71 2017-01-01 23:23:10 z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Nie ma znaczenia narodowość. Pijany Polak, Ukrainiec, Żyd czy Arab. Będzie musiał żyć ze świadomością że zabił dwie osoby.....
~Roberto 2017-01-01 11:57:57 z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Bez znaczenia - Ukrainiec, Arab, czy Polak, przy takiej tragedii. Oby za to odpowiedział.