„Przebój Sezonu” w Sali Koncertowej Radia Wrocław

RW | Utworzono: 2017-01-20 08:01 | Zmodyfikowano: 2017-01-20 08:01
A|A|A

W niedzielę, 12 marca 2017 r. zapraszamy na spektakl „Przebój Sezonu”, który odbędzie się w Sali Koncertowej Radia Wrocław o godz. 16:00.

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz  na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok  będzie spijał nektary Twojej kariery.

To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.  Nawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!

Wystąpią :
Ewa Kuklińska, Katarzyna Jamróz, Artur Dziurman, Krzysztof Ibisz

Przebój Sezonu
12 marca 2017 r. (niedziela), godz. 16:00
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Bilety dostępne na eticket24.pl lub pod nr tel. 503108824

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama