Jelenia Góra: Gnał 120 km/h przez miasto, wyprzedzał na przejściu (FILM) - Radio Wrocław

Jelenia Góra: Gnał 120 km/h przez miasto, wyprzedzał na przejściu (FILM)

z informacji prasowych
| 9 lat temu, 2017-01-25, 14:03
Jelenia Góra: Gnał 120 km/h przez miasto, wyprzedzał na przejściu (FILM) -

Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali kierującego, który przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h miał na liczniku 120. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. Pirat stracił prawo jazdy i odpowie za swoje wyczyny przed sądem. Popełnione przez kierowcę wykroczenia w ruchu drogowym kwalifikują się łącznie na 42 punkty karne.

Pirat drogowy to 62-letni mieszkaniec Wrocławia. Już stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem.


Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~pierropolo 2017-01-26 05:28:30 z adresu IP: (88.138.xxx.xxx)
W pierdlu jego miejsce jest.