Jelenia Góra: Gnał 120 km/h przez miasto, wyprzedzał na przejściu (FILM)
z informacji prasowych
|
9 lat temu, 2017-01-25, 14:03

Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali kierującego, który przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h miał na liczniku 120. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. Pirat stracił prawo jazdy i odpowie za swoje wyczyny przed sądem. Popełnione przez kierowcę wykroczenia w ruchu drogowym kwalifikują się łącznie na 42 punkty karne.
Pirat drogowy to 62-letni mieszkaniec Wrocławia. Już stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem.
Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~pierropolo
2017-01-26 05:28:30 z adresu IP: (88.138.xxx.xxx)
Odpowiedz
W pierdlu jego miejsce jest.
zgłoś do moderacji
Popularne
Reklama
Polecamy
