Jaromir Nohavica we Wrocławiu!

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-10-23 10:41 | Zmodyfikowano: 2017-10-23 10:50
A|A|A

Nadzwyczajny, utalentowany i pozytywny w emocjach artysta, o którym krytycy piszą „czeski Dylan". Twórczość Jaromira Nohavicy zachwyca wszystkich bez wyjątku i zaciera wszelkie granice. Radio Wrocław zaprasza na dwa koncerty Jaromira Nohavicy 10 listopada na godz. 19.00 i 11 listopada na godz. 18.00 do Sali Koncertowej przy ul. Karkonoskiej 10.

Jaromir Nohavica to autor znakomicie znany w kulturze czeskiej i polskiej. Swoje występy rozpoczynał na początku lat osiemdziesiątych i od tamtej pory cieszy się niezmienną popularnością. Jako wokalista umiejętnie porusza się pomiędzy folkiem, a folklorem. Prezentuje poetyckie i nostalgiczne ballady, wesołe i przepełnione radością życia pieśni napisane i śpiewane w języku czeskim i polskim.
W swoich piosenkach opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

Zapraszamy na pełne humoru i wzruszeń spotkania z Jaromirem Nohavicą - tylko z Radiem Wrocław.

Uwaga: koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15. roku życia

Jaromir Nohavica

  • 10 listopada 2017, godz. 19.00
  • 11 listopada 2017, godz. 18.00

Sala Koncertowa Radia Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wyjazd od ul. Żołnierskiej)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~beata
2017-11-10 23:54:39
z adresu IP: (103.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Po ile bilety?
~alicja
2017-11-10 18:40:50
z adresu IP: (89.140.xxx.xxx)
Ocena: 0
Muszę się wybrać.
~joanna
2017-11-10 15:51:14
z adresu IP: (117.2.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jaromira uwielbiam!
~Kafka
2017-11-06 10:40:21
z adresu IP: (129.240.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kupię dwa bilety na sobotni koncert (11.11), mogę wymienić na dwa bilety na piątkowy (10.11) bo niestety nie dotrę na czas do Wrocławia. Moża znajdzie się jakiś litościwy fan z Wrocławia, ktoś komu wszystko jedno czy pójdzie wpiątek czy w sobotę... (tel. 502640242)
~Tomek
2017-11-05 22:26:29
z adresu IP: (2.29.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bilety kupilem juz dawno. Na koncert i na samolot (mieszkam w Anglii). Ryanair probowal pokrzyzowac mi plany i odwolal lot. Wczoraj udalo mi sie kupic nowe bilety do Wroclawia :) Nohavicy slucham od lat, ale na jego koncercie jeszcze nie bylem. Nie moge sie doczekac :))))
~Ania
2017-11-02 15:38:44
z adresu IP: (15.90.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy jest szansa na bilet jeszcze na ktorys z koncertow Jaromira we Wroclawiu??
~Mariusz
2017-07-25 17:55:22
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 9
Na Nohavicę można chodzić po kilka razy i się nie nudzi. Wyobraźcie sobie, że w Pradze w O2 Arena był full na trybunach i płycie. Jakby to był jakiś gwiazdor popu. W Polsce jest kameralnie tak jak trzeba...
~Janusz
2017-07-13 01:32:53
z adresu IP: (176.31.xxx.xxx)
Ocena: -2
Świetny artysta.
NA ANTENIE
MagdaBajor
PiotrPietraszek
Magda Bajor , Piotr Pietraszek
 15:00 - 18:00
SOR
Zapraszam