Uwaga: w nocy mgły. Prognoza

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2017-01-26 22:00 | Zmodyfikowano: 2017-01-26 22:00
A|A|A

W nocy zachmurzenie małe, początkowo miejscami umiarkowane. Lokalnie utworzy się mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -10°C do -7°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.
W dzień bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Rano lokalnie mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 1°C do 4°C. Wiatr słaby, lokalnie umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie małe. W kotlinach górskich utworzy się mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 100 m. Temperatura minimalna od -10°C do -7°C, lokalnie w kotlinach i dolinach górskich około -13°C. Wiatr słaby, nad ranem miejscami umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.
W dzień bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Rano lokalnie mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 100 m. Temperatura maksymalna od -1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) temperatura od 0°C do 3°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni.

Warunki biometeorologiczne: obojętne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama