Audycja sportowa Radia Wrocław o nowej porze! Zaczynamy o 19:30

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-02-12 12:00 | Zmodyfikowano: 2017-02-12 12:01
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Zaczniemy jak zawsze od najświeższych wyników dolnośląskich drużyn i będziemy je na bieżąco aktualizować także w trakcie programu. Dziś grają nasi przedstawiciele w piłkarskiej Ekstraklasie, siatkarskiej PlusLidze, Superlidze piłkarzy ręcznych i koszykarskich Ekstraklasach.

Kilka minut po 19:30 zapraszamy na rozmowę z Katarzyną Ziobro-Franczak. Prezes Ślęzy Wrocław opowie o nominacji do Nagrody Biznesu Sportowego. Sprawdzimy także, czy klub jest gotowy na potencjalny występ w Eurolidze w przyszłym sezonie.

Chwilę przed 20:00 posłuchacie natomiast felietonu Janusza Rodziewicza. Nasz redakcyjny kolega dziś opowie o polskich skoczkach, którzy triumfowali na skoczni w Sapporo. Część z Was być może zdziwi fakt, że pierwsze miejsca Kamila Stocha, Macieja Kota i Wojciecha Fortuny to nie jedyne sukcesy naszych reprezentantów w Japonii. Wcześniej felieton emitowaliśmy o 20:45 teraz na stałe przenosimy go niemal godzinę wcześniej.

Po 20:00 zapraszamy natomiast na audycję „Wokół Śląska”. Program nadal będzie emitowany dwa razy w miesiącu. Dziś porozmawiamy o meczu wrocławskich piłkarzy z Wisłą Płock, naszym gościem będzie Aleksandar Kovacević, a poza tym zajrzymy także do „Ustaw Ligę z Radiem Wrocław” i rozdamy bilety na najbliższy mecz Śląska z Wisłą Kraków. Nie zabraknie oczywiście także dźwiękowego podsumowania pozostałych spotkań 21. kolejki Ekstraklasy.

W niedziele bez „Wokół Śląska” 20:00-21:00 będziecie mogli posłuchać rozmów z innymi przedstawicielami – przede wszystkim - dolnośląskiego sportu.

Na dzisiejszą audycję zaprasza Bartosz Tomczak.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama