Radio Wrocław na niedzielę. Co dziś na naszej antenie?

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-03-05 07:00 | Zmodyfikowano: 2017-03-05 07:00
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Na dobry początek dnia "Przeboje ludowe". Na audycję 7:00-11:00 zaprasza Małgorzata Majeran-Kokott.

Zaraz po niej w studiu pojawi się Marek Obszarny ze swoją "Markową niedzielą". W pierwszej godzinie programu naszym gościem będzie Jacek Blum, który opowie o tym jak zadbać o samochód po zimie. W samo południe porozmawiamy natomiast o umowach zawieranych przez małżonków i osoby pozostające w konkubinacie. Opowie o nich mecenas Agnieszka Antończak. O 13:00 profesor Krzysztof Matkowski podzieli się sposobami na pielęgnację trawników po zimie. W końcu o 14:00 do Marka Obszarnego dołączy Dagmara Chojnacka, która poleci najciekawsze kulturalne propozycje minionego i nadchodzącego tygodnia.

O 15:00 przed mikrofonem zasiądzie Michał Kwiatkowski, który zaprezentuje najważniejsze nowości płytowe.

O 18:00 rozgrzeje Was nie muzyka, a... ruch. Piotr Pietraszek zaprasza na "Magazyn biegowy".

Między 19:00, a 19:30 przed radioodbiorniki zapraszamy głównie dzieci. Wszystko za sprawą przygotowanej przez Alicję Mikłaszewicz "Wieczorynki".

Od 19:30 natomiast emocje sportowe. Robert Skrzyński podsumuje najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Zajrzymy zatem na ligowe boiska gdzie grały dolnośląskie drużyny i pewno podsumuje tenisowy turniej Wrocław Open. Wyjdziemy także poza region, a wszystko to za sprawą mistrzostw świata w narciarskie klasycznym, które odbywają się w Lahti. Audycja potrwa do 21:00.

O tej godzinie swoje miejsce ma program "Równe traktowanie/Niepełnosprawni". O 22:00 zapraszamy na "Muzykę klasyczną i filmową", którą zaprezentuje Grzegorz Chojnowski. Natomiast o 23:00 przed mikrofonem zasiądzie Leszek Kopeć i poprowadzi dwugodzinną audycję "Bliżej siebie".

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama