KAGYUMA zagra na żywo w Radiu Wrocław Kultura [SŁUCHAJ od 16:00]

Marta Malinowska | Utworzono: 2017-03-20 16:00 | Zmodyfikowano: 2017-03-20 16:00
A|A|A

fot. Facebook

SŁUCHAJ RADIA WROCŁAW KULTURA

Tuż po 16 w studiu pojawi się Phattcut, czyli Łukasz Gołąbek. Aktywny kłodzki producent opowie o swoim stosunkowo nowym projekcie RUNO (w piątek miała miejsce premiera ostatniego singla), różnicy między RUNEM właśnie, a Phattcutem oraz o tym jak doszło do współpracy z Essexem.

Po 17 na antenie dominował będzie alternatywny pop. W studiu Karol Ossoliński, założyciel zespołu Sissico, z którym porozmawiamy o jego debiutanckiej płycie "Autoportret uciekającego chłopca", której premiera miała miejsce kilka miesięcy temu.

Następnie dziewczyny z KAGYUMA opowiedzą o pracy nad EP, występach, i co najważniejsze: zaśpiewają na żywo! Będzie to przedsmak zbliżającego się, pełnowymiarowego koncertu na naszej antenie. Wersję wideo będziecie mogli oglądać live na www.radiowroclawkultura.pl

Kolejna rozmowa poniedziałkowego spotkania z muzyką to wywiad z Mrozem, tuż po premierze jego trzeciej (i jednocześnie najciekawszej w dorobku) studyjnej płyty "Zew". Łukasz opowie o tym jak powstawał album i dlaczego odstawił na bok kompromisy. W trakcie programu rozdamy również fizyczny egzemplarz "Zewu"! Na koniec warszawska grupa Last Blush opowie o nowym singlu "About You", koncertach i spotkaniu muzycznych perfekcjonistów.

Między rozmowami z gośćmi polecamy nowe płyty i ciekawe koncerty.

Zapraszają Marta Malinowska i Maciek Przestalski.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama