Górnik o krok od 1. ligi. Ślęza spada

| Utworzono: 2010-05-26 22:23 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Zespół Dominika Nowaka kontynuuje znakomitą serię. Górnik nie przegrał od 17. kolejek i może już powoli świętować awans na zaplecze ekstraklasy. Wszystko dzięki pewnemu zwycięstwu nad GKS-em Tychy 4:0. Polkowiczanie do przerwy prowadzili skromnie, ale w drugiej połowie nie dali rywalom najmniejszych szans strzelając trzy gole.

Górnik ma łatwe zadanie, bo w ostatniej kolejce zmierzy się ze zdegradowaną już Ślęzą. Wrocławianie zostali rozbici w Gdyni przez Bałtyk 2:5 i w przyszłym sezonie będą grać w 3. lidze.

Przed spadkiem dzielnie broni się Miedź Legnica, która w ważnym spotkaniu pokonała Unię Janikowo 1:0.

Górnik Polkowice - GKS Tychy 4:0 (1:0)