Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca [ZOBACZ]

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-11-04 21:00 | Zmodyfikowano: 2017-11-04 21:00
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

To było niepowtarzalne multimedialne widowisko. Na spektakl składał się występ zespołu Spare Bricks, pokazy multimedialne oraz laserowe efekty specjalne. Ponadto na scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy chór dziecięcy z Wrocławia.



Miłośników zespołu Pink Floyd czekały dwie godziny muzyki przez duże "M". W świetnych wykonaniach Spare Bricks usłyszeliśmy m.in. takie znane utwory, jak "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", dwudziestominutową suitę "Echoes".

Oprawa multimedialna zawierała filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Koncert we Wrocławiu przygotowywany został z dużym rozmachem. Pojawił się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Partię chóru szkolnego zaśpiewały dzieci i młodzież z Wrocławia. Nie zabrakło też oczywiście oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostały zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego. 

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Marek
2017-11-10 17:45:21
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wspaniały koncert! Jestem pod wrażeniem i z przyjemnością wybiorę się po raz kolejny.
~Jarekewa
2017-11-06 17:55:22
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 1
Rewelacyjny koncert !!! Wbrew pozorom utwory Pink Floyd nie są takie proste do zagrania, zwłaszcza iż fani doskonale znają utwory nutka po nutce oraz ich niepowtarzalny i trudny do odtworzenia klimat. Gratuluję zespołowi. Dziękujemy !!! Ponad dwie godziny muzyki zleciały bardzo szybko. Warto było podjechać 260 kilometrów na koncert. Nowi fani Spare Bricks oraz Pink Floyd ze Słubic.
~Jarek
2017-11-06 09:50:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Byłem i polecam fanom. Zespołowi dziękuję i proszę o więcej w naszym języku, "Hej ty" było świetne!
~fifi und du
2017-11-04 16:01:07
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Idziemy na spare briks juz drugi raz polecam
~Tomasz
2017-11-02 13:07:07
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Moi znajomi nie mogą być na tym wydarzeniu i mam do odsprzedania, po obniżonej cenie, cztery bilety na ten koncert. Kontakt tel. 600030853.
~Szyba
2017-10-29 19:54:43
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 2
Posiadam 2 bilety na sprzedarz w promocyjnej cenie na dogodnym miejscu, sam niestety nie bede w stanie uczestniczyc w wydarzeniu, prosze o kontakt przez strone wydarzenia na facebook - tam dałem wpis w tym temacie
~Albert
2017-10-14 19:40:24
z adresu IP: (87.177.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pozdrawiam fanow Pink Floyd.Muzyka moich mlodzienczych lat.Mieszkam za daleko aby na zywo wysluchac ich wspanialej muzyki.Pozdrawiam Albert
~Inga
2017-10-13 16:26:39
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mozna gdzies stacjonarnie kupic bilety?
~Adam
2017-10-02 19:50:33
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: -4
Bileciki już kupione (w artykule nie podali, ale można kupić na stronie kupbilecik)
~rysiu
2017-07-19 20:44:41
z adresu IP: (208.115.xxx.xxx)
Ocena: 2
Genialny zespół.
~alsd
2017-07-18 15:10:42
z adresu IP: (119.9.xxx.xxx)
Ocena: 3
zapowiada się mega wieczór..
~julia
2017-07-15 21:33:19
z adresu IP: (149.56.xxx.xxx)
Ocena: -1
ależ romantycznie!
~Ryszard
2017-07-13 18:32:49
z adresu IP: (149.56.xxx.xxx)
Ocena: 0
Muzyka mojego dzieciństwa
~mirko
2017-07-13 14:13:29
z adresu IP: (118.101.xxx.xxx)
Ocena: 4
O ile będzie pogoda.
~asdfg
2017-07-13 13:44:15
z adresu IP: (14.161.xxx.xxx)
Ocena: 4
Super muzyka!
~marek
2017-07-13 13:41:16
z adresu IP: (212.200.xxx.xxx)
Ocena: 0
Świetne!
~123
2017-04-21 09:52:36
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Koncert we Wrocławiu czy w Rzeszowie? Bo autor tekstu chyba się pogubil
NA ANTENIE
MichałKazulo
Michał Kazulo
 18:00 - 20:00
Muzyczny wieczór