Trudna nazwa, łatwe punkty. Grzegrzułka prowadzi w Ustaw Ligę z RW

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-04-25 08:39 | Zmodyfikowano: 2017-04-25 08:39
A|A|A

Bez sponsora ani rusz. To stara prawda lig fantasy, która potwierdza się także w tej edycji naszej zabawy. Siedem pierwszych miejsc zajmują osoby, które mają dodatkowych sponsorów - a co za tym idzie miały więcej pieniądze na transfery. Dopiero na ósmym miejscu jest grający "bez wspomagaczy" Mateusz Gościniak. Jego zespół Acze Kopacze zdobył 565 punktów.

Acze Kopacze od pierwszego miejsca dzieli aż 58 punktów. Liderem Ustaw Ligę z Radiem Wrocław jest GrzegrzułkaXX (623 punkty, skład poniżej). Najlepsza drużyna ma także sporą przewagę nad rywalami z podium. Drugie Wall Street, Piotra Kolebuka ma 604 punkty, a trzecie Czarne Gwiazdy 602:

Tak wygląda czołówka klasyfikacji generalnej przed decydującymi siedmioma kolejkami:

W Ustaw Ligę grają z Wami także nasi dziennikarze. Najlepiej idzie Piotrowi Pietraszkowi. Jego Pepe Team zajmuje 42 miejsce z 524 punktami. 58 jest Michał Hamburger, a jego Hambi Team uzbierał 506 "oczek". Po udanym początku na wstecznym biegu jedzie PKS Turek. Zespół Bartosza Tomczaka zajmuje dopiero 88 miejsce z zaledwie 475 punktami.

W Ustaw Ligę gramy do końca sezonu. Zwycięzca naszej rywalizacji pojawi się w niedzielnej audycji sportowej Radia Wrocław, gdzie opowie o swoim sukcesie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama