Targi Mother & Baby we Wrocławiu

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-05-12 13:30 | Zmodyfikowano: 2017-05-12 13:30
A|A|A

Największe targi konsumenckie już od 11 lat odbywające się w takich miastach jak: Gdańsk, Wrocław, Warszawa.

Wyjątkowa edycja - limitowana
W tym roku wyjątkowa edycja we Wrocławiu - w oszklonej części Hali Stulecia z widokiem na fontannę. W tym roku pojawi się też limitowana ilość wystawców ze względu na dostępną powierzchnię.

Targi Mother & Baby nie są standardowymi targami wystawienniczymi. Ważna jest strefa edukacji i świadomości rodzica nie tylko w zakresie zdrowia, ale i produktów. Wśród ogromnej ilości asortymentu w sklepie wychodzimy na przeciw rodzicom. Chcemy aby rodzic wchodząc do sklepu, czy kupując w Internecie wiedział o co pytać, miał już porównanie produktów. Nie chcemy, aby zdawał się tylko na opinię sprzedawcy, którego opinia może być uzależniona od tego co promuje w sklepie. Na naszych targach rodzic może w niezależny sposób dobrać produkt do swoich potrzeb, zobaczyć go, dotknąć i zakupić.

Strefa medyczna
W edycji 2017 pieczę nad częścią medyczną we Wrocławiu objęło Dolnośląskie Centrum Medyczne. Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na wszystkie rodziny spodziewające się dziecka oraz z małymi dziećmi.

Jak co roku bezpłatnie będzie można skorzystać m.in. z: USG i ktg dla kobiet w ciąży, szkoły rodzenia, bezpłatnych konsultacji medycznych takich specjalistów jak dermatolog, ortopeda, pediatra, fizjoterapeuta, dietetyk, neurologopeda.

Plan porodu zrobisz z naszymi położnymi!
W tym roku szczególną uwagę zwracamy na plan porodu oraz prawa kobiet w ciąży. Każda kobieta na poród powinna przynieść swój plan porodu. Dlatego każda kobieta w ciąży dostanie od nas plan porodu przygotowany przez Fundację Rodzić po Ludzku, który będzie mogła wypełnić razem z położną.

W tym roku również warsztaty wiązania chust, nauka kąpieli noworodka, wyjątkowe sesje zdjęciowe.
Strefa Playmobile, robotyka, casting i nie tylko.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, które umilą czas całym rodzinom. Będą to liczne konkursy, quizy z ponad 1000 nagród do wygrania wśród nich są: wózki, foteliki, kosmetyki, zabawki. Co godzinę atrakcyjne niespodzianki!

W czasie weekendu wszystkie raczkujące maluchy będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w wyścigach Raczkujących Maluchów. Dzieci już od 3. miesiąca zapraszamy na wyjątkowe zajęcia rozwojowe, starsze do strefy robotyki oraz Playmobile. Castingi dla dzieci oraz bezpłatne sesje zdjęciowe dla całej rodziny.

Skakańce i dmuchańce przez cały dzień bezpłatnie. 1000 nagród do wygrania (wózki, foteliki, kosmetyki, akcesoria dla dzieci , zabawki itd.)! Dla każdego prezent na wejściu.

20-21.05.2017 Hala Stulecia (Wrocławskie Centrum Kongresowe)

ul. Wystawowa 1, Wrocław
Sobota 10:00 – 16:30
Niedziela 10:00 – 16:00
www.motherandbaby.pl
bilety dorośli 15 zł, dzieci bezpłatnie

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama