Turniej Kowali o Srebrne Klucze Legnicy

pk, mat. prasowe | Utworzono: 2017-05-12 13:49
A|A|A

mat. prasowe

W trakcie pokazowego kucia w parku, kowale wykuwać będą zawiasy i zasuwy bramowe. Turniejowi kowali towarzyszyć będą pokazy hippiki, strongmenów, klubów fitness. Nie zabraknie plenerowej gastronomii i food trucków.

W sobotę o 15.00 spotykamy się wszyscy, bez względu na wiek, na starcie IV Legnickiego Biegu Kowalskiego. W biegu może wziąć udział każdy. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, całe rodziny. Do przebiegnięcia będzie jedna mila kowalska. Na mecie wszyscy otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi podkowy.

Amatorów smaków plenerowych zapraszamy w niedzielę o 16.00 do udziału w konkursie grillowania. Dla najlepszych grillmenów i grillmenek czekają nagrody. Wszystkich kochających letnie klimaty zapraszamy na leżaki i piaszczystą plażę.

Przygotowaliśmy bogaty program estradowy wypełniony wybuchową mieszanką tańca zespołów dziecięco- młodzieżowych pn.: „Podkóweczki dajcie ognia”. Na scenie zobaczymy m.in. Złote Dzieci, Spectro, Balbinki, Cykady, Mały Bolesławiec, Karambol, Bessali, Feniks, wychowanków MCK z Legnicy.

Tradycyjnie zapraszamy do wzięcia udział w turnieju rzutu podkową.

To jeszcze nie wszytko, bo dla najmłodszych przygotowaliśmy ciekawe i widowiskowe animacje oraz dmuchańce. Nie zabraknie również kolorowych kiermaszów i kramów m.in. z wyrobami regionalnymi
i rękodziełem.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama