Jazda Próbna. Program, który prowadzą Słuchacze! Premiera dziś od 15.00

Łukasz Basta, GN | Utworzono: 2017-05-14 14:00 | Zmodyfikowano: 2017-05-14 14:05
A|A|A

Radio Wrocław to stacja radiowa w której realizują się nie tylko zawodowo związani z nami dziennikarze. To miejsce, to przestrzeń, która pozwala na wprowadzenie w czyn Twoich fantazji o pracy ze słuchawkami na uszach. W każde niedzielne popołudnie rezerwujemy czas dla tego rodzaju działań. Jazda Próbna to program, którego adresatami są Słuchacze, którzy zawsze marzyli o pracy radiowca.

Jeżeli czujesz, że powinnaś/powinieneś opowiedzieć Słuchaczom o swoich ulubionych piosenkach. Jeżeli chcesz przekazać im swoją energię. Jeżeli chcesz spędzić z nami kilka (sądzimy, że miłych) godzin. Zgłoś się już dziś wysyłając próbkę swojego głosu lub kontakt telefoniczny na jazda@radiowroclaw.pl dołączając krótki opis swojej osoby.


Dzisiaj za sterami usiądzie Krzysztof Gajek. Jak pisze o sobie „zaraz po przyjściu na świat wydał swoje pierwsze donośne dźwięki na cały blok porodowy, a później od małego lubił występować dla "publiczności" w przedszkolu, szkole podstawowej, liceum”.

Mama mówiła mu, że z tym głosem byłby świetnym księdzem, ale on myślał o radiu. Życie potoczyło się dla niego inaczej, ale gdy na każdym kroku słyszał: „stary zrób coś z tym głosem, bo się marnujesz”, to postanowił wreszcie spełnić swoje marzenia.

Posłuchaj:

Słuchajcie od godziny 15.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Siwa
2017-12-01 11:58:47
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Głos masz stworzony do pracy w radiu nawet jako lektor pozdrawiam cieplutko
~gosiula
2017-11-17 14:29:55
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
Krzysztofie twój głos magnetyzuje słuchacza. Życzę ci spełnienia Twoich marzeń i realizacji w rozgłośni . Bądź zawsze sobą i zarażaj słuchaczy swoim optymizmem i wspaniałym poczuciem humoru . Trzymam za ciebie kciuki !!!
~Talerz z Miletu
2017-10-24 06:26:51
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -1
Krzysiu, mam nadzieję, że będzie cię częściej słychać :)
~Agman1990
2017-10-11 22:23:09
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -1
Magnetyczny wyjątkowy jedyny w swoim rodzaju głos:)
~Wojtek
2017-10-05 17:47:52
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
BRAWO !!!! W końcu jakiś nowy, ciekawy głos ! ...a już miałem zmienić rozgłośnię... ????
~Wiki
2017-10-05 13:10:17
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Super !!!swietny glos
~Mark
2017-10-05 09:18:39
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Wielkie brawa dla Krzysztofa Gajka.Spisał się świetnie.Rewelacyjny głos aż miło posłuchać.Pozdrowionka!????
~wiola24091
2017-10-04 21:28:30
z adresu IP: (85.219.xxx.xxx)
Ocena: 2
Słuchałam jazdy próbnej z udziałem Krzysztofa Gaika z przyjemnością, a to dlatego, że jest posiadaczem pięknego głosu. Muzyka, którą puszczał była rewelacyjna. Energiczna, różnorodna, popowa.Program prowadzony z poczuciem humoru i dużą dawką energii.Wprost nie można było się oderwać od radia.Ma w sobie ten magnetyzm, którym czaruje słuchacza. Pozdrawiam całe radio Wrocław!!!:-)
~Mario
2017-10-04 09:30:59
z adresu IP: (80.252.xxx.xxx)
Ocena: -1
Głos jak dzwon !!!! :)
~AnnaJa
2017-10-03 15:00:23
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pan Gajek rewelacja, jakby urodził się w radiu. Bardzo przyjemnie sie go słucha nie wiarygodne, że to amator. Wspaniały łągodny śmiech. Czekam na stałą porę audycji z udziałek Pana Krzysztofa
~huboo
2017-05-14 22:40:25
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: -2
ciekawa audycja
~Sabina_Wroclaw
2017-05-14 20:46:48
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
Absolutnie wyjątkowa barwa glosu Pana Krzysztofa. SUPER! niski, miły, ciepły głos - z całą pewnością wzmocni i wzbogaci wibracje Radia Wrocław :)
~piter Wrocław
2017-05-14 18:22:00
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Drogie RW ! glos p. Krzysztofa REWELACJA ! jeden z najlepszych ostatnio słyszanych !!!! szkoda tylko że tak mało go było podczas programu ! żona zakochana w tym nowym głosie Radia Wrocław ! jako nowy prezenter RW wniesie sporo dobrych emocji !!!! Czekamy na p. Krzysztofa jak najszybciej !!!!
~sluchacz RW
2017-05-14 16:54:22
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 4
bravo ! RW dodało demo (próbkę) głosu prowadzącego Krzysztofa Gajek ! zdecydowanie głos radiowy jeden z lepszych jakie słyszałam ! a na antenie teraz podczas programu zdecydowanie za mało tego męskiego i RADIOWEGO GŁOSU ! ja i moi znajomi słuchacze RW chcemy tego pana na antenie RW !!!!!!!! BRAVO !!!!!!
~F2wind
2017-05-14 16:06:45
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Witam, Muzyka fajna, ale gdzie jest głos prowadzącego?
~słuchacz RW
2017-05-14 14:48:59
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 0
fajnie ! ale gdzie jakieś demo (próbka głosu) tego p. Krzysztofa Gajka ?! powinno być w w/w tekście zapowiedzi. czekamy !