Wieczór z kulturą: Maj z Muzyką Dawną i Biennale WRO [OGLĄDAJ WIDEO]

Grzegorz Chojnowski, BT | Utworzono: 2017-05-17 20:45 | Zmodyfikowano: 2017-05-17 20:45
A|A|A

Trwa 26 Maj z Muzyką Dawną. Już zasłużony i ciągle pełen energii festiwal prawdziwie łączący pokolenia artystów i miłośników muzyki sprzed wieków. Jeszcze przez dwa tygodnie we Wrocławiu i kilku innych dolnośląskich miastach usłyszymy znakomite wykonania dzieł znanych i zupełnie nie, a o programie opowiadają dyrektorzy: Robert Chmielarczyk i Maciej Kieres.

W środę natomiast rozpocznie się wydarzenie, na które czekamy z niecierpliwością co dwa lata, czyli Biennale WRO. Zlot najbardziej interesujących twórców sztuki mediów, a więc jej najnowocześniejszego gatunku. To, co zacznie się w tym tygodniu, potrwa zresztą przez kolejne miesiące na kilku wystawach. O szczegółach tegorocznego Biennale (tytuł 'Draft Systems') jak zwykle niezawodny Piotr Krajewski z Centrum Sztuki WRO.Koniecznie włącznie Wasze odbiorniki z systemem DAB+ lub FM, aplikacje mobilne lub stronę www.radiowroclawkultura.pl, by wiedzieć więcej.

www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama