Dwóch przestępców: jeden poszukiwany, drugi z 1000 porcji

pk, mat. prasowe | Utworzono: 2017-05-31 15:30 | Zmodyfikowano: 2017-05-31 10:58
A|A|A

Funkcjonariusze z Kamieńca Ząbkowickiego działając z policjantami z Nowej Rudy ustalili, że mieszkający na terenie Nowej Rudy 26-letni mężczyzna przebywa aktualnie na terenie gminy i jest poszukiwany listem gończym. Drugi mężczyzna, 40-letni, który był w zainteresowaniu policjantów również miał przebywać w tym samym wynajmowanym domu, a jak się okazało parał się uprawą marihuany.

Na miejscu policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który kategorycznie zaprzeczył, aby w budynku znajdowały się jakiekolwiek narkotyki oraz, że nie wie, gdzie może przebywać jego znajomy. Po przeszukaniu domu oraz pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze znaleźli ponad 1000 porcji marihuany i amfetaminy. Oprócz środków odurzających ujawniono także nasiona marihuany, wagi laboratoryjne, urządzenia do mielenia tytoniu oraz dokumenty poszukiwanego przez policję mężczyzny.

26-latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę ponad 2 lat pozbawienia wolności. Natomiast 40-latek został zatrzymany w miejscu zameldowania – na terenie Nowej Rudy i teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama