Europa na Widelcu, Jubileusz Ossolineum, oraz kot, który zawinił, czyli nowa Lingas-Łoniewska!

Jacek Antczak | Utworzono: 2017-06-01 15:20 | Zmodyfikowano: 2017-06-01 15:20
A|A|A

Najbliższe wydanie audycji literackiej w Radiu Wrocław Kultura zaczniemy o g. 16.00 od spotkania z Robertem Makłowiczem i Piotrem Bikontem, którzy opowiedzą o przewodnikach kucharskich, a także o programie tegorocznej edycji Festiwalu Europa na Widelcu oraz o Targach Książki Kulinarnej. Nasi goście zaproszą również na spotkania autorskie. Już 3 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się premiera nowej książki Roberta Makłowicza. Na spotkanie z autorem „Dalmacja Książka kucharska" zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Szewskiej 78.

O g. 17.00 w studiu będziemy gościć Dariusza Sośnickiego - Redaktora Naczelnego Wydawnictwa Ossolineum, który zaprosi nas na wydarzenia związane z Jubileuszem 200-lecia Ossolineum. Gala z okazji Jubileuszu odbędzie się w Operze Wrocławskiej już 5 czerwca, wtedy też uruchomiona zostanie wyjątkowa wystawa czasowa, którą będzie można oglądać w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich do końca listopada 2017.

O g. 19.00 porozmawiamy z Agnieszką Lingas-Łoniewską o jej najnowszej książce, pt. „Wszystko wina kota". Premierowa powieść autorki to optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy. 

Na program zapraszają: Jacek Antczak i Łukasz Śmigiel

Kultura DAB+Literatura, czwartek 16:00-20:00, Jacek Antczak, Łukasz Śmigiel (powtórka piątek 8:00-12:00)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama