Stand-up, koncerty i dużo sportu. W Wałbrzychu zaczynają się juwenalia

Barbara Szeligowska, BT | Utworzono: 2017-06-01 12:39 | Zmodyfikowano: 2017-06-01 12:39
A|A|A

Najpierw występy kabaretowe, potem dzień sportu i bezpłatny test Coopera. Studenci Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zawodowej zapraszają mieszkańców do wspólnej zabawy na juwenaliach. Studenckie święto rozpocznie się już dziś o godz. 18:00.

- Zaczynamy konkursem standup-erów, którzy zaprezentują się w auli przy ul. Piotra Skargi. Zmierzy się pięciu studentów z całej Polski. Mamy dla nich atrakcyjne nagrody więc myślę, że rywalizacja będzie - mówi organizator Patryk Stępień.

W piątek obchody przeniosą się na stadion przy ul. Kusocińskiego, a tam turnieje sportowe dla każdego i popisy didżejów. O 10:00 rozpoczyna się turniej streetballa, a od 16 część koncertowa. Zagrają raperzy: Gruby Mielzky, Bonson oraz Quebonafide.

W sobotę od 10 każdy będzie mógł sprawdzić swoją kondycję podczas Testu Coopera:

- Wszystkie nasze konkurencje, które przygotowaliśmy są w tym roku bezpłatne. Każdy mieszkaniec miasta i okolic może wziąć udział w naszych juwenaliach. To jest studenckie święto, ale my chcemy wyjść z nim do ludzi i pokazać, że studentom też zależy na naszym mieście - dodaje Patryk Stępień.

Na czas juwenaliów studenci będą władać kluczem do miasta, który w czwartek wręczy żakom prezydent Roman Szełemej.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama