Jelenia Góra: Ograniczenie do 50km/h, a na liczniku 103 km/h!

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-06-11 20:30
Jelenia Góra: Ograniczenie do 50km/h, a na liczniku 103 km/h! - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, nie posiadał uprawnień do kierowania. Jakby tego było mało motocykl, którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł, funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny, a motocykl został odholowany na parking.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem bez uprawnień oraz przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, który jechał z nadmierną prędkością. Ze wskazania policyjnego radaru wynikało, że kierujący w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km, miał na liczniku 103 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że 29-letni mężczyzna dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a motocykl którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych.

W związku z wykroczeniami, które popełnił 29-latek został on ukarany mandatem w wysokości 1000 zł, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny, a motocykl został odholowany na parking.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.