Radio Wrocław Kultura DAB + Muzyka, poniedziałek 16.00-20.00, Marta Malinowska i Maciek Przestalski

, Maciek Przestalski | Utworzono: 2017-06-12 20:01 | Zmodyfikowano: 2017-06-12 20:49
A|A|A

Zaczęliśmy od Kultury na Poziomie. Nie chodzi tylko o jakość wydarzeń, ale przede wszystkim o okoliczności, w których się odbywają. O koncertach, pokazach filmowych i performance'ach usytuowanych w górskich schroniskach w malowniczym otoczeniu opowie Agnieszka Ejsymont. Poniżej cała rozmowa i fragment wideo.

 

 

 Kolejnym gościem była Kasia Jaroch, która odpowiada za promocję w Firleju . Rozmawialiśmy m.in o Pikniku Sąsiedzkim i o koncercie Kaman/Konikiewicz, który odbędzie się 17 czerwca.

 

Po 17 zeszliśmy na ziemię i przenieśliśmy się do Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, gdzie między 19, a 21 czerwca odbędzie się 2. Nasz Festiwal: Sine scientia ars nihil est. To seria koncertów zaproszonych gości i studentów organizowana przez Sound Factory Orchestra oraz Studio Kompozycji Komputerowej. O szczegółach opowie dr hab. Robert Kurdybacha.

Po zapowiedziach wydarzeń przyszedł czas na spotkania z muzykami. Naszymi kolejnymi gośćmi byli Ann.Pham. Graliśmy nowocześnie i alt popowo, a rozmawialiśmy o koncertach i debiutanckiej płycie.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama