Wielkie sukcesy tenisistów Redeco

Michał Hamburger | Utworzono: 2017-06-18 17:30
A|A|A

W ostatnich tygodniach lidera zespołu przyćmił jednak Szymon Walków. Zawodnik dwa razy staną na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski do lat 23 rozgrywanych w Poznaniu. - Sprawił nam wszystkim miłą niespodziankę - podkreśla trener Walkowa Rafał Paluch:

- Ogromny sukces naszego zawodnika, który zdobył podwójną koronę. Wygrał w singlu, wygrał w deblu z Kamilem Gajewskim więc mamy już w tym roku dwa złota Mistrzostw Polski.

A są szanse na kolejne. Redeco nastawia się na rywalizację zarówno w seniorskich mistrzostwach kraju, jak i zmagania pośród grup młodzieżowych.

Z kolei Szymon Walków sprawił ostatnią wielką niespodziankę zdobywając dwa złote medale Mistrzostw Polski do lat 23. Hurkacz, aktualny seniorski mistrz kraju, teraz walczy by wejść do grupy najlepszych tenisistów świata i startuje przede wszystkim w międzynarodowych turniejach. - Wszyscy wróżą mu wielką karierę, ale staram się do tego podchodzić z wielkim spokojem - mówi opiekun Hurkacza Filip Kańczuła:

- Najważniejsze żeby gra szła do przodu, żeby była dobra solidna forma, pomysł na to jak Hubert chce realizować swoją strategię, jak się będziemy tego trzymać, jeśli będzie dbał o zdrowie to ma duże szanse. 

Obaj czołowi zawodnicy Redeco będą do zobaczenia we Wrocławiu w lutym. Zaprezentują się wtedy podczas kolejnej edycji turnieju challengerowego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama