Kary dla kiboli Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk

Dominik Panek | Utworzono: 2008-05-23 16:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

(Przeczytaj naszą relację z meczu).


Zarzut uszkodzenia radiowozu postawiła wrocławska prokuratura jednemu z chuliganów zatrzymanych podczas meczu. Policja swoje straty oceniła na tysiąc złotych.

Pochodzący z Gdańska mężczyzna miał zostać skazany przez sąd 24-godzinny. Straty poniesione przez policję musi jednak wycenić biegły. Proces odroczono do 3 czerwca. Pseudokibic przyznał się, że uszkodził radiowóz, ale - jak tłumaczył - ma astmę i bał się przebywania w zamkniętym samochodzie. Wyjaśniał też, że co prawda pochodzi z Gdańska, ale wyjechał do Irlandii do pracy. Stamtąd przyjechał zwiedzić Wrocław, a przy okazji poszedł na mecz.

W czwartek sąd grodzki ukarał siedmiu innych pseudokibiców grzywnami w wysokości tysiąca złotych i dwuletnimi zakazami wstępu na stadiony.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~??
2008-05-24 12:24:55
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie do końca tak napisał ale ja takie pytanie zadaję
~??
2008-05-24 12:24:31
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale ja się pytam co to w ogóle wszystko ma wspólnego z polityką ? możemy podyskutować o policji, kibicach, zadymach ale nie mieszałbym ulicy z sejmową mównicą. co ma g..wno do pasztetu ? - jak to jeden kibic napisał niedawno
~sdfsdfsdf
2008-05-24 10:28:39
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
A co ma dziennikarstwo do polityki ? Ja współczuje stacji radiowej, której dziennikarze nie są obiektywni ze względu na swoje pochodzenie subkulturowe lub poglądy polityczne.
~??
2008-05-24 10:05:01
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
a co ma wspólnego kibicowanie z polityką ? ja współczuję kibolom jeśli się ładują w politykę
~sadasdasd
2008-05-23 22:18:02
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nic prócz tego, że jak każdy lewicowiec kibiców nie lubi, bo kibice tłuką lewaków:D
~Tomek
2008-05-23 21:51:22
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
nawet jak lewicowiec to co to ma do rzeczy??
~sadasdsadsa
2008-05-23 21:33:07
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
O, znów lewicowiec Panek się wymądrza:)
~xyz
2008-05-23 20:51:13
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
moje zdanie dozywotni zakaz wstepu i prace w odbudowie zniszczonych siedzen i innych rzeczy to jak jazda po pijaku zawiniles badz karany