Nowa książka Marka Krajewskiego ukaże się szybciej

Piotr Kaszuwara, wroclaw.pl | Utworzono: 2017-06-30 13:15 | Zmodyfikowano: 2017-06-30 13:15

- Od wielu spośród Państwa otrzymałem gorące prośby o przyspieszenie premiery najnowszego Mocka. Porozumiałem się w tej sprawie z wydawnictwem „Znak”. Doszliśmy do wniosku, że jest to możliwe. Dlatego w odpowiedzi na Państwo prośby informuję z radością, że premiera mojej najnowszej powieści „Mock. Ludzkie zoo” odbędzie się już 23 sierpnia tego roku - napisał Marek Krajewski na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych.

Wrocław 1914. Maria – „narzeczona” Eberharda Mocka – co noc w swoim mieszkaniu słyszy potępieńcze jęki i płacz dzieci. Ebi myśli, że kobieta traci rozum, ale niebawem odkrywa szokującą prawdę, którą kryją piwnice nieczynnego dworca. Wkracza w sam środek piekła, choć nie wie jeszcze, że jego przeciwnik – Gad – ma potężnych mocodawców, którzy nie cofną się przed niczym.

Mock staje przed dramatycznym wyborem: ocalić matkę Marii czy niewinne dziecko? By ukarać bezlitosnych zbrodniarzy, narazi się na śmierć w męczarniach, a pogoń za złoczyńcą zaprowadzi go na granicę człowieczeństwa. Przekona się, że natura ludzka jest bardziej okrutna niż bezlitosna afrykańska dżungla.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.