Siatkarski Impel Wrocław pozyskał kolejną środkową

Piotr Pietraszek/Impel Wrocław | Utworzono: 2017-07-01 17:10 | Zmodyfikowano: 2017-07-01 17:10
A|A|A

Łozowska będzie trzecią środkową w Impelu. 24-letnia zawodniczka o miejsce na parkiecie rywalizować będzie z Igą Chojnacką i Aleksandrą Trojan. Wychowanka Gedanii Żukowo ostatni sezon spędziła w I-ligowej Wiśle Warszawa. Dzięki m.in. jej dobrej postawie zespół ze stolicy zdobył mistrzostwo zaplecza ekstraklasy. W barażu o wejście do Orlen Ligi Wisła uległa jednak drużynie z Ostrowca Świętokrzyskiego.

- Zbliżający się sezon ma być kolejnym krokiem w mojej karierze, dlatego cieszę się, że dostałam szansę gry w Impelu Wrocław. Mam nadzieję, że tutaj rozwinę się indywidualnie, a to będzie z korzyścią dla całej naszej drużyny. Jestem przekonana, że stworzymy zgrany zespół i sprawimy niejedną niespodziankę – mówi Anna Łozowska.

Impel Wrocław zakończył już kompletowanie zespołu na zbliżający się sezon. Klub ma obecnie 11 zakontraktowanych zawodniczek. W kadrze wrocławskiej drużyny zobaczyć będzie można Valerie Nichol oraz Weronikę Wołodko (rozgrywające), Julię Szczurowską oraz Magdalenę Wawrzyniak (atakujące), Tamarę Kaliszuk, Natalię Murek oraz Ilonę Gierak (przyjmujące), Annę Łozowską, Aleksandrę Trojan oraz Igę Chojnacką (środkowe), a także Marię Stenzel (libero).

Rozgrywki Orlen Ligi wystartują 14 października. Impel w inauguracyjnej kolejce podejmie PTPS Piła.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama