Chrobry Głogów wygrał z Olympią Hradec Kralove 3:2 [ZOBACZ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-07-05 21:26

Jak szkoleniowiec ocenił to spotkanie? - Dziś na dobre rozpoczęła się walka o miejsce w składzie. To był pozytywny sparing. Widać, że Olympia jest poukładaną drużyną. My zagraliśmy w nowym ustawieniu. Każdy wystąpił po 45 minut, dostał szansę, choć kilku jeszcze nie zagrało, choćby Mandrysz czy Trytko. Pozostali chcieli się pokazać. To było widać, choćby po kilku ładnych akcjach. Budujemy swoją formę, więc jeszcze za wcześnie na oceny. Na teraz przyglądamy się. Dziś na dobre rozpoczęła się walka o miejsce w składzie.

Jak wypadli testowani zawodnicy? (pomocnicy, 20-letni Jakub Bach i 18-letni Michał Feliks) - Nigdy nie oceniam indywidualnie i nie na gorąco. Przeanalizujemy materiał. To ciekawi zawodnicy, Feliks i Bach, a my rozglądamy się za młodzieżowcami. Potrzeba nam wzmocnień na tej pozycji. Oni akurat nie zawiedli, ale - jak wspomniałem - starali się wszyscy. Jutro trening, w piątek dwa, w sobotę kolejny sparing… Pracujemy więc dalej. - mówi trener Grzegorz Niciński

Chrobry Głogów - FC Olympia Hradec Kralove 3:2 (1:0)

Gole: Konrad Kaczmarek 11, Michał Feliks 62, Łukasz Szczepaniak 85 - Đorđević 63, Ruml 90

Chrobry Głogów: Sławomir Janicki (30 Adam Makuchowski, 60 zawodnik nieznany) - Tomasz Serweta (46 Michał Ilków-Gołąb), Seweryn Michalski (46 Michał Michalec), Przemysław Stolc (46 Ariel Wawszczyk), Karol Danielak (46 Kacper Pietrzczyk) - Serhij Napołow (46 Bartosz Machaj), Maciej Kona (46 Michał Pawlik), Mateusz Machaj (46 Michał Borecki), Marcel Gąsior (46 Michał Feliks), Jakub Bach (46 Łukasz Szczepaniak) - Konrad Kaczmarek (46 Damian Kowalczyk).

FC Olympia Hradec Králové: (skład wyjściowy) Luděk Frydrych - Lukáš Vyšehrad, Michal Demeter, Lukáš Maršálek, Lukáš Dratva, Miroslav Verner, Čáp, Denys Pelak, Ondřej Sodoma, Shendelj, Daniel Bareš.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.