Radio Wrocław Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20, Maciek Przestalski

Maciek Przestalski | Utworzono: 2017-07-20 19:51 | Zmodyfikowano: 2017-07-20 13:17
A|A|A


Zaczynamy od ciekawego, nowego miejsca, które z muzycznej strony mogliście poznać w poniedziałkowym programie. NASzA - Przestrzeń Kosmiczna prezentuje również niezłą sztukę, a konkretnie "Babes/Baby // Bilińska, Jołda, Szalwa" gdzie czekają na nas różnorodne prace rysunkowe małego formatu. O nich i o tatuażach opowiadają Dżo LamaKotter i Anna Maria Szalwa.

Posłuchaj całej rozmowy:


Na wystawie "Góry x 19" w Galerii FOTO-GEN zobaczycie wybór zdjęć nagradzanych na Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze, najstarszym tego typu przedsięwzięciu w Polsce. O historii wydarzenia, zdjęciach, ich autorach, technikach i kolorze mów kurator Andrzej Sobota.

Posłuchaj całej rozmowy:

"Góry x 19"
20 lipca - 6 września 2017
Galeria FOTO-GEN


Dzięki współpracy z AIR Wro powraca TIFF Residency. Podczas trzytygodniowego pobytu we Wrocławiu artyści: Diana Lelonek (PL), Harmen De Hoop (NL) oraz Salvi Danés (ES), eksplorują miasto, skupiając się na jego zasobach rozumianych jako: architektura, miejsca, przedmioty oraz ludzie. Odwiedziła nas jedyna polska artystka w tym gronie oraz Maciej Bujko.

Posłuchaj całej rozmowy:

"W Polsce jest 18 ulic noszących nazwę pochodzącą od miasta, w którym się urodziłem – Oławy" pisze Wojtek Sienkiewicz w tekście do swojej wystawy "Jak zrobiłem ulicę Oławską". Rozmawiamy o tym jak i dlaczego fotografował ulice Oławskie oraz co z tego wynika.

Posłuchaj całej rozmowy:

"Jak zrobiłem ulicę Oławską"
20 lipca - 11 sierpnia 2017
Miejsce przy Miejscu 14


Bądź na bieżąco i zajrzyj na www.facebook.com/rwkultura.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie
www.radiowroclawkultura.pl albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama