Draw The Line zagrali w Radiu Wrocław [ZOBACZ]

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2017-08-18 18:37 | Zmodyfikowano: 2017-08-18 19:00

Draw The Line pochodzą z Wrocławia. Od 2013 r. starają się, by energia jaka płynie z połączenia basu, gitary, perkusji i niezwykle charyzmatycznego wokalu była w stanie rozruszać każdą publiczność.

W tym wypadku muzyczny staż wydawać się może co prawda jeszcze niewielki, ale na dobrą sprawę ich muzyczne fascynacje sięgają głęboko w przeszłość:

Najważniejsze jest to, kto w ramach Draw The Line odwiedził nasze studio: Bartek Sypniewski a więc wokalista obdarzony charakterystyczną barwą i szeroką skalą; Michał Nowakowski – serce zespołu Draw The Line, która w naszym studio pulsowało cajónem; Maciej Burek, gitarzysta, trzymający rytm, nałogowo sprawdzający wytrzymałość strun (tak, u nas też jedna pękła!).

Na początek zagrali jeden z utworów, jaki znajdzie się na debiucie płytowym Bartka. Oto „Wooden Chair”. 


Ten solowy album przygotowywany jest na przełom września/października, z kolei zaraz potem ukaże się pełnowymiarowa produkcja Draw The Line, a na niej m.in. „Our Times”.


Zanim pojawią się płyty, zespół do zobaczenia jest co środę we wrocławskim Niebie. A wspomniane krążki, przy sprzyjających wiatrach, zawitają do nas w niewielkim odstępie czasu już tej jesieni:

Kosmiczny kowboj” zabrzmiał właśnie tak.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.