Radio Wrocław Kultura: Kultura DAB+ Muzyka

Maciek Przestalski | Utworzono: 2017-08-21 16:00 | Zmodyfikowano: 2017-08-21 16:00

Zaczniemy od rozmowy z Małgorzatą Penkallą i Magdaleną Gajdzicą, czyli połową zespołu Enchanted Hunters, który zagrał we Wrocławiu na zakończenie festiwalu Nowe Horyzonty. Śledzimy ich od czasu ciekawego debiutanckiego albumu. Później była równie dobra, choć nieco innej stylistycznie muzyka filmowej. Na nowym, zapowiadanym na jesień albumie, ma być jeszcze inaczej, a szczegóły poznacie chwilę po 16:00.

 

Po 17:00 zajrzy do nas Bartek Sypniewski z zespołem Draw The Line. Kilka miesięcy temu, składając wizytę w bratniej redakcji Radia Wrocław, zajrzeli do naszego studia. Wyglądali dość rockendrollowo, a po szybkim sprawdzeniu internetu, okazało się, że to nie tylko kwestia wyglądu. Spodziewajcie się małego koncertu na żywo.

 

A po 18:00, zapraszam na spotkanie z Dawidem Majewskim - wrocławskim multiinstrumentalistą i kompozytorem. Tematów do omówienia i zagrania mamy sporo. Posłuchacie muzyki stworzonej na potrzeby spektakli teatralnych, miejskich mapingów 3d, gier wideo, a także tej zagranej z uznanymi muzykami. I ciekawych historii, które za nimi się kryją.

 

Na koniec godzina muzyki przygotowana przez Michała Kwiatkowskiego. Posłuchamy miedzy innymi naszej płyty tygodnia - wydanego pod koniec lipca albumu "Unpeeled", czyli ostatniej, koncertowej płyty amerykańskiego zespołu Cage the Elephant

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.