Wrocławski policjant mistrzem olimpijskim w wyciskaniu sztangi

z materiałów policji | Utworzono: 2017-08-24 17:00
A|A|A

Andrzej Kocyła jest IV-krotnym Mistrzem Olimpijskim, II-krotnym Mistrzem Europy i XIII–krotnym Mistrzem Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc.

Podczas Igrzysk Olimpijskich Służb Mundurowych w Los Angeles Funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w tyle pozostawił swoich konkurentów. Gdy jego przeciwnicy zaczynali zawody od ciężaru 170 kg, Andrzej Kocyła wszedł na pomost dopiero, gdy na sztandze znajdował się ciężar 230 kg. W drugim podejściu podniósł jeszcze większy ciężar – podniósł sztangę ważącą 240 kg i tym samym przypieczętował swój triumf w zawodach, ustanawiając jednocześnie nowy rekord igrzysk.

Andrzej Kocyła jest już 4-krotnym Mistrzem Olimpijskim, 2-krotnym Mistrzem Europy oraz 13-krotnym Mistrzem Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~szymon ( kolega z kursu:)
2017-09-04 12:09:02
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bravo Andrzej
~roko30
2017-09-01 09:43:03
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witajcie, mój rekord to 180 kg i to mało co nie połamało mi nadgarstków. 240 masakra
~Andrzej
2017-08-27 18:27:56
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Słuchajcie jakie jaja 9 osób po układzie pojechała na delegacji i z wsparciem finansowym a 7 innych osób pojechało za własne pieniądze i na urlopie wypoczynkowym, dlaczego??? Bo nie ma się układów masakra
~Natural_run&lift
2017-08-26 10:38:44
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 3
antydopingowe badania tam są jak na zwykłej olimpiadzie ? chyba nie.....
~były glina
2017-08-25 14:51:42
z adresu IP: (195.3.xxx.xxx)
Ocena: 2
Przełożeni i instytucja wycierają sobie gębę sukcesem kolegi, a ja chciałem zapytać, czy ktoś docenił jego sukces w sferze finansowej, drodzy komendanci, daliście mu jakąkolwiek premię w uznaniu jego sukcesu?
~Jjan
2017-08-25 12:40:12
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bravo ja cisne 160 kg, a 240 to kosmos. Gratuluje
~Piter
2017-08-24 21:26:00
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 5
Imponujący wynik Kolego, gratuluję i pozdrawiam!
~Krzysztof 52
2017-08-24 16:04:51
z adresu IP: (89.229.xxx.xxx)
Ocena: -2
Gratuluję Kolego Andrzeju!Wielkiebrawa!Pozdrawiam
~sportowiec cz.2
2017-08-24 13:32:52
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 1
Światowe Igrzyska Strażaków i Policjantów albo Światowe Igrzyska Służb Mundurowych (World Police and Fire Games)
~sportowiec
2017-08-24 13:29:48
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 3
To nie OLIMPIADA ale Światowych Igrzyskach Służb Mundurowych w Los Angeles - ale wynik i cała reszta ok.
~gliniarz koksu
2017-08-24 13:10:38
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
Brawo kolego. Szacun wielki za wynik i osiągnięcie. Pozdrawiam.
~boks
2017-08-24 12:49:18
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: -1
Testy były ? :)