RWKultura: Od Dialogu do Zwrotu, po drodze Muzeum Pana Tadeusza, Jerzy Stuhr w NH i Jądro ciemności (WIDEO)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2017-09-06 09:18 | Zmodyfikowano: 2017-09-06 09:18
A|A|A

Tomasz Kireńczuk - szef programowy festiwalu teatralnego Dialog o warsztatach, spotkaniach i wydarzeniach towarzyszących październikowej edycji prestiżowej imprezy.

Justyna Mańkowska z Fundacji Katarynka, zajmującej się m.in. audiodeskrypcją. W niedzielę do Wrocławia przyjedzie Jerzy Stuhr, nagrodzony w plebiscycie Adaptera, pierwszego portalu filmowego dla widzów z niepełnosprawnościami słuchu i wzroku, w kategorii Najlepszy Aktor.

Renata Jasińska, szefowa Teatru Arka i reżyserka premiery niesamowitego Jądra Ciemności wg Conrada. Są scenariuszowe niespodzianki. Kurtz jest kobietą.

Marcin Hamkało, szef Muzeum Pana Tadeusza o nowym sezonie. Dyrektor zdradził nam też, że na początku października odbędzie się jednak festiwal Opowiadania. Cieszymy się.

Cykl Przed Zwrotem, festiwalem wrocławskich teatrów offowych (15-17.09) - Jerzy Wertel, Teatr Studio Czyczkowy.

Wrocławski kwartet smyczkowy Pakamera w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju. Koncert muzyki filmowej już 9 września. W studiu instrumentalistki Monika Łapka i Dorota Pindur (na co dzień w NFM Leopoldinum) oraz menedżer Mateusz Wiśniewski ze Stowarzyszenia im. Richarda Straussa. W Polanicy zorganizują cykl koncertów pod hasłem Zdrój muzyki.

Po 19:00 słuchaliśmy piosenek aktorskich, m.in. tej:

Do następnego wtorku w odbiornikach z DAB+, aplikacjach mobilnych, na www.radiowroclawkultura.pl.

Radio Wrocław Kultura DAB+ Teatr, wtorek, 16:00-20:00

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama