Emocjonalny komentarz na szybie: "NIEEEE"

Piotr Słowiński | Utworzono: 2017-09-19 08:41
A|A|A

Wysoko w Karkonoszach mróz był na Równi pod Śnieżką, natomiast na samym szczycie Śnieżki było około stopnia powyżej zera.

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu
PROGNOZA POGODY DLA DOLNEGO ŚLĄSKA

Sytuacja baryczna w Europie w ciągu dnia: niże z ośrodkami w rejonie Islandii, zachodniej Rosji i na południu Europy. Wyż z centrum nad Azorami klinem sięgający Europy zachodniej i środkowej.

Polska dostanie się pod wpływ klina wyżowego, jedynie krańce północne będą na skraju wypełniającego się niżu z ośrodkiem nad zachodnią Rosją. Po południu nad południe kraju zacznie nasuwać się niż znad południowej Europy. Napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie.

Prognoza pogody:
W dzień zachmurzenie duże, tylko przed południem na zachodzie regionu większe przejaśnienia. Po południu lub wieczorem na wschodzie regionu słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 15°C na wschodzie do 18°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Po południu lub wieczorem na wschodzie regionu słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 13°C na wschodzie do 16°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) po południu opady deszczu. Temperatura od 2°C do 5°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-wschodni.

Warunki biometeorologiczne: obojętne do niekorzystnych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama